UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

Aktulności Kołobrzeg Sport z Kołobrzegu

Fenomenalnie na Mistrzostwach Polski Młodzików w oszczędnościach w systemie wolnym zarejestrowali się podopieczni Adama Bieńkowskiego. Zawody odbyły się w bliskim Stargardzie a udział w nim wzięło 244 najlepszych młodych zapaśników z całego świata.

 

UKS Kołobrzeg wygrał złoto i srebro na mistrzostwach Polski

 

W boju o tytuły mistrzowskie nie zabrakło kołobrzeżan a dokładniej 5 zawodników UKS Zapasy Kołobrzeg. Tak z nich napisałem się Aleksander Polguj, jaki w jakości do 75 kilogramów zdobył złoty medal. Kołobrzeżanin w końcu pokonał Michała Dubowskiego z Rokity Brzeg Dolny. Niezwykle emocjonujący istniał ponad wynik w roli do 100 kilogramów, w którym kolejny reprezentant UKS Patryk Mirecki przegrał 4:5 z Ksawerym Kamińskim z Sharka Łódź. Udział w konkursie wzięli także Mateusz Rajkowski, jaki z czterech walk wygrał dwie oraz Jan Dowżycki i Marcel Osos.

– Jestem daleko ważny z tych chłopców ponieważ odwalili kawał dobrej prace nie wyłącznie na zawodach ale i na treningach gdzie otwierało się litry potu . Mam nadzieję że inne lata współpracy przyniosą coraz wyższe sukcesy nie wyłącznie na scenach kraju ale także również na końcach Europy bądź same Świata. Trzymajcie Kciuki – skomentował zaraz po zawodach trener UKS Kołobrzeg, Adam Bieńkowski.

Kolejny start kołobrzeskich zapaśników teraz w najbliższy weekend w Konkursie Międzynarodowym o Puchar Bałtyku w Białogardzie

Zobacz również Reklama Kołobrzeg

 

 

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments