Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W początkowych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten ten konwój św. Mikołaja, złożony z oryginalnych amerykańskich ciężarówek, zajdzie w niniejszym roku tylko 3 z naszych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie ustalona wyłącznie tylko przez samych internautów. Na układ ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania każdych miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje ponad Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak najszerszą część ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja robi się w dwóch etapach. W toku Etapu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do których powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy podać w artykule pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może wynosić polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W wypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Stanu II Akcji przechodzi 10 miast, które uzyskały najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Członkowie są szansę na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Stopniu I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Porządku II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zaprasza do wspólnej zabawy mężczyzn i całe rodziny. Będzie można m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wieść gry, konkursy i radości z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments