Escobar Fold 1 - Brat Pablo Escobara wypuszcza na rynek tani składany smartfon

Escobar Fold 1 – Brat Pablo Escobara wypuszcza na rynek tani składany smartfon

Elektronika i IT Prasówki

Escobar Fold 1. – składany smartfon opracowany przez brata Pablo Escobara. Roberto, brat kolumbijskiego barona narkotykowego Pablo Escobara, postanowił rzucić wyzwanie firmom technologicznym. Oto Escobar Fold 1., czyli niedrogi składany smartfon.

Escobar Fold 1 – Brat Pablo Escobara wypuszcza na rynek tani składany smartfon

 

Brat „króla kokainy” chce zostać „królem składanych smartfonów”?
Smartfony, jakie można rozłożyć, aby uzyskać większą powierzchnię wyświetlacza, ze powodu na wielką stawkę oraz dostępność pozostają tylko ciekawostką. Trzeba jednak przyznać, że naprawdę interesującą – Samsung Galaxy Fold, Huawei Mate X czy Motorola razr to jedyne z bardziej ekscytujących tegorocznych urządzeń.

Escobar Fold 1. jest jednak składanym smartfon w sumie 349 dolarów, czyli około 1350 złotych bez podatku VAT. Jak sądzi Roberto Escobar, udało się to osiągnąć dzięki pominięciu pośredników, smartfon jest bowiem sprzedawany bezpośrednio przez jego firmę. Cóż, nie jestem do celu spełniony tym rozumieniem, ale załóżmy, że owszem jest ono właściwe.

Co ciekawe, w wywiadzie udzielonym dla Digital Trends, Escobar zdradził swoje ambitne plany. Jego sensem nie jest jedynie wprowadzenie niedrogiego składaka, ale i pokonanie Apple. Plan raczej trudny do zrobienia, ale jednak warto marzyć. Ponadto, myśli on wnieść pozew zbiorowy przeciwko firmie Tima Cooka. Podobno Apple oszukuje klientów, sprzedając słabe smartfony w wiele zawyżonej cenie.

Escobar Fold 1. – specyfikacja
Po rozłożeniu użytkownik dochodzi do dyspozycji 7,8-calowy wyświetlacz Full HD+ zrobiony w technologii AMOLED. Roberto dodaje, że przeżywa on wyróżniać się wysoką odpornością i zapewniać wyższą trwałość na załadowania i rozłożenia niż Samsung Galaxy Fold.

Sercem dania jest ośmiordzeniowy procesor Snapdragon z serii 8, a przetwarzaniem grafiki porusza się układ Adreno 640. Zależnie od wersji, na pokładzie spotyka się 6 lub 8 GB RAM i 128 lub 512 GB na określone. Możliwe istnieje zarówno skorzystanie z strony opinie o wielkiej pojemności 256 GB.

Dwie kamery mają 20 i 16 Mpix, pojemność akumulatora wynosi 4000 mAh, nie zabrakło gniazd na dwie strony SIM i złącza USB typu C. Całość działa pod kontrolą Androida 9.0 Pie.

Escobar wspomina, że w urządzeniu zastosowano specjalne zabezpieczenia, jakie stanowią utrudnić weźmie się do dokładnych danych. Niestety istnieje on w 100% bezpieczny, ale że ma służyć wyższą prywatność niż smartfony Samsunga czy Apple, i pod względem ochrony przed rządami państw.

Smartfon jest oferowany za pośrednictwem oficjalnej strony. Pierwsza gra jest skrócona do 100 tys. egzemplarzy. Ceny mają się następująco: 6 GB RAM i 128 GB na określone za 349 dolarów, 8 GB RAM i 512 GB na pliki za 499 dolarów. Smartfon jest wtedy naprawdę tani, kiedy na składaka… podejrzanie tani.

zobacz również tablet z hdmi

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments